Balík do zahraničí

Balík do zahraničí


ODESÍLÁNÍ BALÍKŮ DO ZEMÍ EU

Logistické služby pro naše zákazníky zajišťujeme již více, než 8 let. Specializujeme se na odesílání balíků do zahraničí, především pak na Slovensko, do Maďarska, Polska, Rumunska i dalších zemí EU.


ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Zajistíme zákaznickou podporu pro Vaše koncové zákazníky – postaráme se o komunikaci přes telefon i e-mail. Spolupracujeme se špičkovými překladateli, díky čemuž jsme schopni obstarat veškerou komunikaci v mateřském jazyce Vašich zákazníků.


ZÁRUKA DORUČENÍ BALÍKŮ DO 24 HODIN

Ještě tentýž den, kdy budeme mít na našem skladu balíky z Vaší firmy, obstaráme jejich odeslání na adresu určení. Díky tomu Vám můžeme garantovat doručení do druhého dne ve vybraných zemích.

KOMPLEXNÍ SLUŽBY

Kromě přepravy balíků zajišťujeme komplexní služby v oblasti zavádění produktů na daném trhu. Můžete se na nás obrátit v případě, že potřebujete pomoci s čímkoliv z oblasti legislativy, marketingu či účetnictví. Vyřídíme pro Vás i veškeré formality jako jazykové překlady.


Jsme spolehlivým obchodním partnerem pro velké, střední i malé firmy. Náš sofistikovaný software je vytvořen tak, aby splňoval podmínky všech našich klientů. Spojte se s námi ještě dnes a my Vám pomůžeme s rozšířením Vašich výrobků do zahraničí!


Ze všeho nejprve je nutné, abyste jednotlivé balíky do zahraničí doručili do našeho skladu

Objednávky Vašich koncových zákazníků zabalte do samostatných balíků. Následně je umístěte do hromadného balení a odešlete k nám. V případě, že je balíků více, můžete si u nás objednat svoz. Pošleme za Vámi našeho kurýra, který se již o celkovou přepravu k nám postará.


Jsme odpovědí na otázku jak poslat balík do zahraničí

Proces přepravy balíků přes naši společnost je opravdu velice jednoduchý, spolehlivý a levný! Kurýr převeze balíky pro Vaše koncové zákazníky na náš sklad. Ještě ten samý den všechny objednávky roztřídíme a odešleme na místo určení.

V případě přepravy do Polska, Rumunska, Maďarska či na Slovensko garantujeme doručení balíku již následující pracovní den. U objednávek do jiných zemí Evropské unie je nutné počítat s tím, že doba doručení se odvíjí od konkrétního státu.


Zajišťujeme mezinárodní přepravu balíků za bezkonkurenční ceny! Doručení přes naší společnost je bezpečné a rychlé. Garance expedice objednávek koncovým zákazníkům do 24 hodin od doručení hromadného balíku na náš sklad.


Jako přepravní společnost s mnohaletou zkušeností Vám můžeme nabídnout široký výběr přepravy

Víme, že každý náš klient má jiné preference, stejně tak jako i každý Váš koncový zákazník, a proto jsme se rozhodli vytvořit širokou nabídku, ve které si jistě každý z Vás vybere to pravé pro své podnikání.

NABÍZÍME:
  • doručení na adresu prostřednictvím pošty či kurýra
  • odeslání na dobírku
  • doručení na výdejní místa
  • paletovou přepravu mezi Českou republikou a Polskem
Našim zákazníkům jsme schopni vyhovět i v případě individuálních požadavků na způsob přepravy, proto nás neváhejte kontaktovat. Společně najdeme řešení, které bude vyhovovat oběma stranám.

Naším cílem je Váš úspěch, proto jsme připraveni poskytnout Vám celou řadu služeb a pružně reagovat na Vaše individuální požadavky. Soustřeďte se na svůj byznys a formality nechte na nás!


Nejenže díky nám můžete poslat balík levně do zahraničí, ale rovněž Vám nabízíme řadu doplňkových služeb, které usnadní Vaše podnikání v zahraničí

Chcete vědět, jaká je konkurence na mezinárodním trhu, kam pravidelně doručujete Vaše zboží? Zajímá Vás, jaké výrobky Vaši koncoví zákazníci vyhledávají a rádi byste s nimi komunikovali v jejich mateřském jazyce, ale nemáte překladatele, který by to mohl obstarat? V tom případě jsme tu pro Vás my! Zajistíme pro Vás veškeré formality v daných státech. Disponujeme rozsáhlou sítí vlastních operátorů, kteří poskytnou Vašim koncovým zákazníkům informace o konkrétních objednávkách a mnohé další.


Kromě odesílání balíků za bezkonkurenční ceny pro Vás zajistíme i následující služby:

  • Analýza trhu, konkurence i zákaznického chování
  • Optimalizace Vašeho e-shopu
  • Vytvoření jazykových mutací Vašeho e-shopu
  • Kompletní zákaznická podpora v jazyce koncových zákazníků
  • Podpora v oblasti reklamních činností
Spolupracujeme s velkým množstvím externích specialistů z oblasti IT, díky čemuž jsme schopni vytvořit řešení na míru Vaším potřebám i finančním možnostem. Kontaktujte nás ještě dnes a my pro Vás obratem zpracujeme individuální nabídku.

Made by weboski