Dobírka na Slovensko

Dobírka na Slovensko


LEVNÁ MEZINÁRODNÍ PŘEPRAVA BALÍKŮ

Balíky Vaším zákazníkům odesíláme na jejich adresu, výdejní místa i dobírkou na Slovensko a dalších zemí Evropské unie. Denně projde pod našima rukama na tisíce zásilek, které doručujeme zpravidla do 48 hodin od převzetí na našem českém skladu.


PROGRESIVNÍ SLEVY

Nabízíme výhodné cenové balíčky pro naše věrné zákazníky. Stát se smluvním partnerem Olzalogistic se opravdu vyplatí - budeme s Vámi ve stálém kontaktu a staneme se Vaším individuálním poradcem.


USNADNÍME VÁM PROCES EXPANZE

Naším zákazníkům poskytujeme řadu podpůrných služeb, díky kterým se expanze na zahraniční trhy obejde bez komplikací. Zajistíme pro Vás vše od marketingu až po zákaznický servis.

Jsme výhodným logistickým partnerem pro firmy i soukromé osoby. Vždy pro Vás najdeme řešení, které do nejmenšího detailu reaguje na potřeby Vaše i příjemců zásilek.

Chci doručit balík do 48 hodin

Dobírka je jedním ze způsobů doručení, jaký poskytujeme naším zákazníkům

Naši zákazníci mohou vybírat z široké řady přepravních služeb. Kromě obvyklého doručení na adresu příjemce umožňujeme i zaslání na dobírku či vybraná výdejní místa kurýrem či poštou. Jelikož Vám chceme ušetřit co nejvíce času, zařadili jsme do naší nabídky také reverzní logistiku, do které patří vyřizování reklamací a vratek.

Náš tým je připraven vyhotovit pro Vás rovněž individuální nabídku, proto nás neváhejte kontaktovat.


Odesílání balíků na dobírku na Slovensko Vám přinese jisté výhody

Mezi kupujícími v České republice i na Slovensku se tento způsob platby a doručení řadí mezi nejoblíbenější. Tato přepravní služba zajišťuje jistou časovou úsporu, jelikož po objednání zboží nemusíte čekat na přijetí platby, ale vše rovnou odesíláte. Zákazníci mají díky tomu své balíky v rekordním čase a vy tím rozšiřujete cílovou skupinu i o osoby, které nemají internetové bankovnictví a tudíž pro ně ani jiný způsob převzetí balíku než dobírkou nepřichází v úvahu.


Kromě dobírky na Slovensko pro Vás zajistíme i množství dalších služeb, které Vám výrazným způsobem usnadní přechod na zahraniční trh

Rozumíme tomu, že doručení zboží zákazníkům je jen jednou z oblastí, kterou se při expanzi zboží zabýváte, a proto zajišťujeme i množství podpůrných služeb, mezi které patří například:
Je nám známa obchodní problematika zemí, do kterých doručujeme, a proto Vám rádi pomůžeme se všemi oblastmi expanze.

Chci pomoct s expanzí

Jak poslat balík na dobírku na Slovensko

V OlzaLogistic pro Vás obstaráme přepravu zásilek o hmotnosti do 30 kg.
  1. Ze všeho nejprve si připravíte jednotlivé zásilky pro Vaše zákazníky.
  2. Vygenerujete si adresní štítky ručním zadáním údajů, importem souboru nebo prostřednictvím API.
  3. Zásilky opatřené adresami vložíte do hromadného balíku a doručíte na náš sklad. Pokud se k nám nemáte jak dostat, pošleme za Vámi kurýra, který balík převezme.
  4. Zásilky následující den přijmeme na našem skladu a roztřídíme podle země příjemce a způsobu doručení.
  5. Ještě tentýž den zajistíme odeslání všech balíků Vaším koncovým zákazníkům.
V případě, kdy odesíláte balík na Slovensko, do Maďarska, Rumunska či Polska, garantujeme lhůtu 48 hodin, během kterých všichni Vaši zákazníci zboží převezmou. U ostatních zemí EU se doprava řídí pravidly konkrétní země a tudíž nemůžeme doručení v takto krátkém čase garantovat.

Cena dobírky na Slovensko se odvíjí od řady faktorů

V ceníku služeb OlzaLogistic si můžete prohlédnout, kolik zaplatíte za zásilky do různých zemí EU. Výše poštovného se odvíjí od velikosti a váhy balíku. Dalším podstatným faktorem je také způsob doručení, jaký jste si vybrali.

Opět i v tomto případě platí, že nejlepších cen se dočkají naši smluvní partneři, kteří budou využívat našich služeb pravidelně.

Doručení malých a středně velkých balíků realizujeme za bezkonkurenční ceny. Obstaráme přepravu zboží do 30 kg. Vše stihneme do 48 hodin od převzetí zboží na našem skladu!

Chci rychle doručit zboží zákazníkům

Made by weboski