FORMALITY V POLSKU, MAĎARSKU,

RUMUNSKU A V OSTATNÍCH STÁTECH EU

Profesionální překlady dokumentů do všech jazyků EU
Oficiální dokumenty, obchodní nabídky, eshopy ➤ Rychle a přesně!

Přeložíme Vaše dokumenty
do polštiny, maďarštiny, rumunštiny či kteréhokoliv evropského jazyka


Obchodování občas vyžaduje vyřízení formalit, především na začátku.
Bojíte se jazykové bariéry? Není problém! Spolupracujeme se zkušenými, důvěryhodnými překladateli.


Co pro Vás můžeme udělat

Úřední dokumenty

Překladatel nejdřív vyhodnotí časovou a terminologickou náročnost překládaných dokumentů a zašle Vám informaci ohledně ceny a možného termínu vyhotovení.
Naše překlady nevyžadují jazykovou korekturu. Překlady jsou prováděny rodilými mluvčími, včetně jazykové korektury.
Nabídky, popisy výrobků a webové stránky

Naši překladatelé jsou jazykově dokonale vybavení, zkušení v oboru překládání marketingových textů /nepřekládají bezhlavě, vždy tak, aby konečný zákazník jednoduše pochopil, o co jde/, vědí jak se prodává slovem. Překlad Vašeho eshopu zhotoví zkušený freelancer, což umožní získat nejlepší cenovou nabídku a vysokou kvalitu překladu.

Expresní překlady (reakce během 4h)

Naši překladatelé jsou schopní prakticky obratem překládat obsah emailové komunikace. To oceníte hlavně v případě, kdy nevyužíváte naši službu vyřizování emailové komunikace, ale sami odpovídáte zákazníkům a potřebujete přeložit třeba jen odpověď na jeho dotaz.

Pomůžeme Vám založit
bankovní účet ve vybraných státech EU

Máte strach z bankovních formalit? S námi se nemusíte bát - vyřešíme je za Vás!

  • Dokážeme korespondenčně připravit veškeré formality pro otevření bankovního účtu ve vybraných státech EU /PL, CZ, SK, RO, HU, BG, .../.
  • Formality vyřídíme Vaším jménem v důvěryhodné bance - předložíme Vám nabídku s veškerými případnými poplatky, jasně a srozumitelně.
  • Stačí pak jen přijet na podpis a máte možnost přijímat dobírky /či vracet peníze za zboží zákazníkům/ na tuzemský účet. Je to velmi důvěryhodné pro Vaše konečné zákazníky v daném státě. Zákazníci neradí platí na zahraniční měnové účty. I dobírky ne vždy lze posílat na zahraniční měnový účet - pouze u vybraných států a to často konverzí na český korunový účet /poplatky/.

Díky tomu, že budete mít tuzemský účet v daném státě můžete posílat balíky na dobírku, což je v mnohých státech jako Polsko, Slovensko, Maďarsko či Rumunsko velmi oblíbenou formou doručování balíků. Takový účet se Vám bude hodit i v případě úhrad za služby v cizí měně.

Kontaktujte nás

Made by weboski