Přeprava zásilek do zahraničí

Přeprava zásilek do zahraničí

 • Bezpečná a rychlá přeprava zásilek do zahraničí
 • Okamžitá expedice zboží po přijetí zásilek na našem skladu (ve vybraných zemích doručení do 24 hodin)
 • Zákaznická podpora v jazyce Vašich koncových zákazníků
 • Široká nabídka doplňkových služeb usnadňující proces expanze na zahraniční trhy
Kontaktujte nás pro individuální nabídku

Náš logistický proces

Abychom mohli v rámci mezinárodní přepravy zásilek dosahovat opravdu dobrých výsledků, vytvořili jsme propracovaný logistický proces:

 • Jednotlivé objednávky zabalte do samostatných balíků.

 • Vše umístěte do hromadné zásilky a tu zašlete na naši českou adresu. V případě Vašeho zájmu můžete využít i služeb našeho kurýra, který se postará o svoz.

 • Kurýr balíky následně doručí na náš sklad, kde dojde k jejich roztřídění dle adresy příjemce. Ještě v ten stejný den vše odešleme Vaším zákazníkům.

 • Pokud je zemí adresáta Polsko, Slovensko, či Maďarsko, zboží je doručováno již následující pracovní den. V opačném případě je nutné k této době připočítat ještě transit time.
Přeprava zásilek do jednotlivý zemí


Podívejte se na cenu jednotlivých způsobů mezinárodní přepravy zásilek - ceník zohledňuje cílovou zemi, velikost balíku i přesný způsob, jak bude poslán

Díky nízkým cenám, které nabízíme, můžete pohodlně rozšířit portfolio Vašich zákazníků do Polska, Maďarska, Slovenska, Rumunska a i další zemí EU.

Nabízíme Vám hned několik způsobů přepravy zboží k Vaším koncovým zákazníkům. Jednotlivé zásilky mohou mít hmotnost až 30 kg. Platí zde jednoduché pravidlo, že čím lehčí balík posíláte, tím nižší bude cena dopravy. Naše ceny jsou zcela bezkonkurenční a to zejména v případě mluvíme-li o zásilkách o hmotnosti do dvou či pěti kilo.

Chcete cenu přepravy srazit ještě níž? V tom případě se staňte naším smluvním partnerem, kterým poskytujeme atraktivní nabídky včetně slev!

VYBÍRAT MŮŽETE Z NÁSLEDUJÍCÍCH VARIANT:
 • Doručení na adresu příjemce zásilky
 • Přeprava zásilek na dobírku
 • Vyzvednutí zboží na výdejních místech
Jsme připraveni vyhotovit Vám individuální nabídku dle Vašich požadavků.

Ceník služeb

Přeprava zásilek do zahraničí je jednou z mnohých služeb, které pro naše klienty zajišťujeme

Jsme spolehlivou logistickou společností s více než devítiletou historií. Během našeho působení jsme získali množství zkušeností a vytvořili si jasnou představu o tom, co expandující společnosti potřebují.

Chápeme, že doručení zboží není jediným problémem, který v případě expanze řešíte, a proto jsme pro Vás vytvořili širokou nabídku služeb počínaje podrobnými analýzami a konče péči o koncové zákazníky.

SLUŽBY POSKYTOVANÉ NAŠÍM ZÁKAZNÍKŮM:
Věnujte se naplno expanzi a ostatní činnosti související se zviditelněním Vašeho e-shopu nechte na nás!


Postaráme se nejen o mezinárodní přepravu balíků, ale také o Vaše zákazníky

Zákazníci přirozeně očekávají, že jim budete v případě potřeby k dispozici, což může představovat zejména u zahraničních zákazníků problém.

Pokud máte obavy, že byste nezvládli zajistit zákaznickou podporu v mateřském jazyce Vašeho koncového zákazníka, můžete tuto službu rovněž poptat u nás.

DÍKY NÁHLEDU DO HISTORIE ODESLANÝCH BALÍKŮ MŮŽEME OBSTARAT:
 • E-mailovou i telefonickou komunikaci v mateřském jazyce zákazníků.
 • Zpětnou vazbu u komentářů zveřejněných na e-shopu.
 • Kontaktování zákazníka v případě výskytu jakýchkoliv problémů.
Vyhněte se problémům, které by mohly vzniknout v důsledku jazykové bariéry a svěřte klientskou podporu do rukou našich zkušených pracovníků call centra, kteří hovoří několika světovými jazyky.

Zákaznická podpora v zahraničí

Made by weboski