ON-LINE PRODEJ A MARKETING

Vytvořte s námi Váš mezinárodní e-shop ➤ Propagujte svůj byznys v celé EU
Odborné poradenství v každé etapě. Profesionální řešení!

Pořiďte si kvalitní eshop v Polsku, Maďarsku, Rumunsku, na Slovensku ... a ovládněte

trh e-commerce

Bez dobrého marketingu si fungování na českém trhu můžete jen těžko představit. Totéž platí i o ostatních státech EU. Na našem blogu se zaměřujeme obzvláště na specifiku polského, maďarského a rumunského trhu e-commerce. V těchto státech je momentálně velká poptávka po nákupu přes internet. Zde si můžete přečíst články na toto téma.


Co by měla obsahovat komplexní marketingová kampaň?
Dobrý marketing začíná průzkumem trhu a analýzou stávající konkurence. Po analýze shromážděných dat a určení druhu vašich aktivit by měla být prvním krokem příprava atraktivního webu a zajištění jeho dobré pozice na internetu.

Internetové stránky musí být přeloženy do rodného jazyka koncového zákazníka. Možnost provádění nákupu ve vlastním jazyce znamená mnohem větší důvěru zákazníků a s tím je spojeno to, že jsou ochotní u Vás nechat více peněz. Podpora internetového obchodu by měla být taktéž vedena v rodném jazyce. Nejen, že se staráte o image společnosti, ale především o vlastní byznys. Šetřením na komplexním marketingu de facto bráníte rozvoji Vaší společnosti.

Společnost OlzaLogistic Vám ráda pomůže s reklamními činnostmi. Poradíme si jak s překlady, tak i s průzkumy trhu. Navázali jsme široké kontakty, proto můžeme zkontrolovat funkčnost Vašeho webu z hlediska konečného zákazníka. Jedná se o mnohem užitečnější službu, než jednoduše přeložit stránky.

Dobrá reklama je polovina úspěchu rozvoje nové společnosti. Chceme Vám pomoci získat co nejvíce z daného trhu.

Chceme být Vašimi důvěryhodnými partnery, díky nimž budete mít jistotu, že investice do marketingu přinesou čistý zisk. Váš úspěch je také naším úspěchem, proto doporučujeme, abyste využili naše dlouholeté zkušenosti a rozsáhlé kompetence.

Proč se vyplatí prodávat přes eshop a expandovat?

Zaprvé: Příklad Polska - Poláci jsou zvyklí nakupovat na internetu přes Allegro.pl, které je číslem jedna v Polsku, ale jednodušší a levnější je pořídit si kvalitní eshop. Polsko, Maďarsko, Rumunsko jsou v tom směru "neoraná pole", ale právě teď zažívají velikou expanzi a poptávku po nákupu přes internet.

Zadruhé: Český podnikatel je schopen konkurovat jak cenou, tak i unikátním výrobkem na daném trhu.

Zatřetí: Dokážeme Váš eshop propojit s předními market place v daném státě.

Začněte spolupracovat s námi,
podívejte se, co Vám můžeme nabídnout:


  • podrobnou analýzu a pomoc během rozhodování o tom, jaký typ eshopu zvolit,

  • individuální nabídku: díky spolupráci s externími firmami v oblasti IT, které mají různorodou nabídku služeb a cen, přizpůsobíme nabídku Vašemu rozpočtu,

  • pomoc v zásobování Vašeho eshopu,

  • marketingovou strategii - připravíme pro Vás nejlepší marketingová řešení s ohledem na obchodní odvětví, druh zboží a konkurenci v Polsku, na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku, celé EU,

  • propojení Vašeho obchodu s největšími srovnávači, platebními bránami a další služby,

  • podpora optimalizace eshopu z pohledu vyhledávačů, tzv. SEO

  • placenou reklamu na Internetu,

  • optimalizaci Vašeho eshopu ve vyhledávačích,

  • podporu koncového zákazníka (vyřizování e-mailů, telefonů v mateřském jazyce zákazníka) a udržování good will Vaší firmy na internetu.

Spolehlivost - Kvalita - Zkušenost

Jsme 8 let na trhu - máme bohaté zkušenosti
a dokážeme se vyvarovat chyb.
Naše služby jsme poskytli tisícům zákazníkům.
Tento vztah je založen na vzájemné spolupráci a důvěře.
Mluvíme česky, slovensky, polsky a jinými evropskými jazyky - nebudete muset řešit
jazykovou bariéru s Vašimi zákazníky.
Made by weboski