ZASÍLÁNÍ BALÍKŮ Z ČR DO POLSKA, NA SLOVENSKO, DO MAĎARSKA, RUMUNSKA I CELÉ EU

Logistické služby v oblasti mezinárodní přepravy balíků ➤ Nejlevnější zasílání balíků do Polska, na Slovensko, do Maďarska, Rumunska i celé EU ➤ Bezpečně a rychle. Jednoduché podmínky spolupráce. Vyzkoušejte naše služby!

Rychlé a bezpečné zasílání balíků do Polska, na Slovensko, do Maďarska, Rumunska a celé EU

Hledáte zavedenou firmu, která se specializuje na mezinárodní přepravu balíků? Expandujete do Polska, na Slovensko, do Maďarska, Rumunska a třeba i celé EU?


Jste na správném místě! Firma OlzaLogistic poskytuje špičkové služby v oblasti zasílání balíků do Polska, na Slovensko, do Maďarska, Rumunska i celé EU. Specializujeme se v mezinárodní přepravě balíků. Hlavní prioritou naši firmy je Vaše spokojenost, potažmo spokojenost Vaších koncových zákazníků, proto Vám zaručujeme rychlou a bezproblémvou přepravu balíků do celé EU.


Levné přepravní služby

OlzaLogistic nabízí nejlevnější přepravu balíků do Polska, na Slovensko, do Maďarska, Rumunska i celé EU. Více informací je zde.


Ceník balíků do PL, SK, HU, RO i celé EU


Firmy, které podepíší s námi smlouvu o spolupráci, mohou počítat s atraktivnímí cenami v oblasti přepravy balíků. Shlédněte ceny, které nabízíme pro firemní balíky do Polska, na Slovensko, do Maďarska, Rumunska i celé EU.

{ceník}

Proces přepravy balíků z OlzaLogistic

Krok 1
Zabalte objednávky do jednotlivých balíků, dejte je do hromadného balíku a pak pošlete na naší českou adresu. Můžete si sami zvolit, zda si objednate svoz u nás nebo odešlete hromadný balík vlastní přepravou.
Krok 2
Kurýr přebere Vaše balíky z Vámi určené adresy a doručí je na náš sklad, kde je vytřídíme a tentýž den odešleme Vašemu konečnému zákazníkovi.
Krok 3
Následující pracovní den balík je doručován přímo Vašemu klientovi v Polsku, na Slovensku, Maďarsku - a všichni jsou spokojení! (V případě přepravy do ostatních států EU připočítáváme tzv. transit time.)

formality ve státech EU

Obchodování vyžaduje i "prokousání se" formalitami, obvzlášť na začátku.
Neovládáte cizí jazyk třeba polský, maďarský, rumunský či jiný? Není problém! Spolupracujeme s špičkovými, vyzkoušenými překladateli téměř všech jazyků států EU.

shlédněte pár příkladů z naší nabídky

Polské, maďarské, rumunské či jiné call centr

Obáváte se, že nezvládnete zákaznickou podporu Vašeho konečného zákazníka? S námi se ničeho nemusíte bát, protože si to vezmeme na starost my.
Věnujte se expanzi svého obchodu a my za Vás vyřídíme e-maily či telefonní hovory v rodném jazyce Vašeho konečného zákazníka.
Naši operátoři také pravidelně kontroluji komentáře o Vašem e-shopu a patřičně na ně reaguji, tak aby bylo zachováno dobré jméno Vašeho eshopu.
V případě problémů se operátoři OlzaLogistic bezodkladně kontaktuji s Vašim zákazníkem. Díky tomu, že jsme logistická společnost, tak máme přímy náhled do historie balíků.


e-commerce nebo marketing

Díky službám podporujícím vyhledávání obchodních partnerů v celé Evropské unii, máte záruku, že Vaše firma bude úspěšná. Firma Olzalogistic poskytuje služby i v oblasti marketingu ve státech EU. Jedním s nejdůležitějších úkolů, které firma realizuje, je vyhledávání obchodních partnerů

Wykonanie strony internetowej: weboski