Balíky do Polska

Rychlá a bezpečná doprava do Polska

Hledáte na trhu profesionální firmy, které posílají zásilky do zahraničí? Rozšiřujete prodej i do Polska?

Jste na správném místě! Naše firma OlzaLogistic se zabývá dopravou zásilek do Polska. Máme mnohaleté zkušenosti s logistickými službami. Specializujeme se na mezinárodní dopravu. Pro naši firmu je spokojenost zákazníků prioritou, proto zajišťujeme rychlou a bezproblémovou dopravu Vašich zásilek. Díky naší firmě můžete poslat zásilku do Polska se zárukou, že dorazí v dohodnutém termínu a ve 100% stavu. Chcete-li získat bližší informace o tom, kde se zrovna odeslané zboží nachází, umožňujeme monitoring, neboli sledování zásilky.

Doplňkové služby na polském trhu

Zajistíme zákaznickou podporu v polštině

Máte starost o Vaše zákazníky v Polsku? S námi se nemusíte bát, o všechno se postaráme díky našim překladatelům a spolupracovníkům se zkušenostmi v oboru. Jelikož nám záleží na vystupování našich zákazníků, naši operátoři budou rovněž reagovat na hodnocení Vašeho e-shopu na internetu.

V případě problémů operátoři OlzaLogistic okamžitě kontaktují Vašeho klienta. Díky tomu, že jsme logistická firma, máme pořád dohled nad zásilkami.

Formality vyřídíme za Vás

Podnikání občas vyžaduje řadu formalit, obzvláště na začátku.

Nemluvíte polsky? Žádný problém! Spolupracujeme s kvalitními, spolehlivými překladateli do polštiny.

Podpoříme Váš e-shop

Díky tomu, že neustále hledáme nové obchodní partnery v Polsku, získáte jistotu úspěšného startu vašeho podnikání v Polsku. Firma Olzalogistic se zabývá marketingem v Polsku.

Polský trh e-commerce

základní informace

Balíky do Polska

Sdělte nám své údaje

Budeme vás kontaktovat a zašleme vám podmínky spolupráce