Balíky do Rumunska

Rychlá a bezpečná doprava do Rumunska

Hledáte na trhu profesionální firmy, které posílají zásilky do zahraničí? Rozšiřujete prodej do Rumunska?

Jste na správném místě! Naše firma OlzaLogistic se zabývá dopravou zásilek do Rumunska. Máme mnohaleté zkušenosti s logistickými službami. Specializujeme se na mezinárodní dopravu. Pro naši firmu je spokojenost zákazníků prioritní, proto zajišťujeme rychlou a bezproblémovou dopravu Vašich zásilek. Díky naši firmě můžete posílat balíky do Rumunska se zárukou, že dorazí v dohodnutém termínu a ve 100% stavu. Chcete-li získat bližší informace o tom, kde se zrovna Vaše zboží nachází, umožňujeme monitoring, neboli sledování zásilky.

Doplňkové služby na rumunském trhu

Zajistíme zákaznickou podporu v rumunštině

Máte starost o Vaše zákazníky v Rumunsku? S námi se nemusíte bát, o všechno se postaráme díky našim překladatelům a spolupracovníkům se zkušenostmi v oboru. Jelikož nám záleží na vystupování našich zákazníků, naši operátoři budou rovněž reagovat na hodnocení Vašeho e-shopu na internetu.

V případě problémů operátoři OlzaLogistic okamžitě kontaktují Vašeho klienta. Díky tomu, že jsme logistická firma, máme pořád dohled nad zásilkami.

Formality vyřídíme za Vás

Podnikání občas vyžaduje řadu formalit, obzvláště na začátku.

Nemluvíte rumunsky? Žádný problém! Spolupracujeme s kvalitními, spolehlivými překladateli do rumunštiny.

Podpoříme Váš e-shop

Díky tomu, že neustále hledáme nové obchodní partnery v Rumunsku, získáte jistotu úspěšného startu vašeho podnikání v Rumunsku. Firma Olzalogistic se zabývá marketingem v Rumunsku.

Rumunský trh e-commerce

základní informace

Balíky do Rumunska

Sdělte nám své údaje

Budeme vás kontaktovat a zašleme vám podmínky spolupráce