Balíky na Slovensko

Rychlá a bezpečná doprava na Slovensko

Hledáte na trhu profesionální firmy, které posílají zásilky do zahraničí? Rozšiřujete prodej i na Slovensko?
 
Jste na správném místě! Naše firma OlzaLogistic se zabývá dopravou zásilek na Slovensko. Máme mnohaleté zkušenosti s logistickými službami. Specializujeme se na mezinárodní dopravu. Pro naši firmu je spokojenost zákazníků prioritou, proto zajišťujeme rychlou a bezproblémovou dopravu Vašich zásilek. Díky naši firmě můžete poslat zásilku na Slovensko se zárukou, že dorazí v dohodnutém termínu a ve 100% stavu. Chcete-li získat bližší informace o tom, kde se zrovna odeslané zboží nachází, umožňujeme monitoring, neboli sledování zásilky.

Doplňkové služby na slovenském trhu

Zajistíme zákaznickou podporu ve slovenštině

Máte starost o Vaše zákazníky na Slovensku? S námi se nemusíte bát, o všechno se postaráme díky našim překladatelům a spolupracovníkům se zkušenostmi v oboru. Jelikož nám záleží na vystupování našich zákazníků, naši operátoři budou rovněž reagovat na hodnocení Vašeho e-shopu na internetu.
V případě problémů operátoři OlzaLogistic okamžitě kontaktují Vašeho klienta. Díky tomu, že jsme logistická firma, máme pořád dohled nad zásilkami.

Formality vyřídíme za Vás

Podnikání občas vyžaduje řadu formalit, obzvláště na začátku.
Nemluvíte slovensky? Žádný problém! Spolupracujeme s kvalitními, spolehlivými překladateli do slovenštiny.

Podpoříme Váš e-shop

Díky tomu, že neustále hledáme nové obchodní partnery, získáte jistotu úspěšného startu vašeho podnikání na Slovensku. Firma Olzalogistic se zabývá marketingem na Slovensku.

Slovenský trh e-commerce

základní informace

Balíky na Slovensko

Sdělte nám své údaje

Budeme vás kontaktovat a zašleme vám podmínky spolupráce