Služby

Efektivní logistika je klíčem k úspěchu, ale můžete udělat mnohem víc

Spolupráce v logistice je příležitostí k využití našich jedinečných doplňkových služeb.

Zákazníci raději nakupují ve svých rodných zemích. Rozšiřujete-li prodej do zahraničí, je třeba myslet na přizpůsobení svého e-shopu očekáváním a potřebám konzumentů v jejich zemi. Profesionální „lokalizace“ vyžaduje rozeznání ve specifice zahraničního trhu, je to nákladný a časově náročný proces. Proto můžete očekávat naši podporu.

Jedinečné doplňkové služby

podpora obchodu

Vaše vrátky, naše sklady

Díky našim skladům profesionálně a bez problémů vyřešíme zpětné zásilky od Vašich zákazníků ve většině zemí EU.

Formality v zahraničí

Založení obchodu v zahraničí není těžké, pokud víte, jak na to. My to víme, a proto za Vás vyřešíme veškeré formality: přeložíme všechny doklady a předáme Vám veškerý know-how.

Pomůžeme Vám založit bankovní účty ve většině států EU

Bankovní účet vedený v zemi zákazníka znamená mj. možnost plateb formou dobírky, finanční likviditu nebo transakce v lokální měně, a zároveň rychlá vyrovnání bez poplatků za převod měny a jiných poplatků mezinárodním finančním institucím. V zemích střední a východní Evropy je platba dobírkou pořád nejpopulárnější.

Postaráme se o Vaši prezentaci na internetu

Naši operátoři sledují hodnocení Vašeho obchodu, která se objevují na internetu. V případě problému okamžitě kontaktují zákazníka, a díky možnosti nahlédnout do celkového procesu mu nabídnou nejlepší možné řešení.

Jedinečné doplňkové služby

podpora obchodu

Zajistíme zákaznickou podporu ve většině zemí EU

Zařídíme pro Vás Call Center (s vlastním telefonním číslem a místním předčíslím) a také emailovou komunikaci s klienty. Vytvoříme profil Vaši společnosti na Facebooku v jazyce země, ve které budete prodávat. Zákazník, který Vám zavolá nebo napíše, bude přesvědčen, že komunikuje s místní firmou.

Pomůžeme Vám vytvořit internetový obchod v zahraničí

Váš e-shop bude mít místní doménu a jeho obsah bude přesně přeložen a přizpůsoben jazykové kultuře našich jižních sousedů. Zachováme však styl Vaši komunikace se zákazníky.

Podpoříme Váš e-shop

Zaměříme se na umístění a reklamu Vašeho e-shopu, a také na jeho přizpůsobení vyhledávačům či aktivitě zdejších konzumentů.
Přeložíme nabídku Vašeho eshopu, uděláme jazykovou korekturu, připravíme nezbytné pravidla a předpisy a vyřešíme za Vás nezbytné formality.

Sdělte nám své údaje

Budeme vás kontaktovat a zašleme vám podmínky spolupráce