Balík na Slovensko

Balík na Slovensko

 • Doručení balíku na místo určení do 24 hodin
 • Spolehlivá logistická společnost s devítiletou historií
 • Řešení pro soukromé osoby, e-shopy i velké společnosti
 • Možnost výběru přepravy z několika dostupných možností
 • Přeprava Vašich objednávek na mezinárodní trh za bezkonkurenční ceny
 • Široké množství doplňkových služeb usnadňující expanzi na zahraniční trhy

Vyberte si způsob doručení balíků přesně podle Vašich potřeb a požadavků koncových zákazníků

Chceme být spolehlivým logistickým partnerem a možností číslo jedna pro každého z Vás, a proto jsme vytvořili širokou nabídku, ze které si můžete vybrat způsob doručení, který budete Vaším koncovým zákazníkům poskytovat přes naši společnost.


VYBÍRAT MŮŽETE Z TĚCHTO MOŽNOSTÍ:
 • Doručení na zvolenou adresu zákazníka
 • Vyzvednutí zásilky na některém z výdejních míst
 • Doprava na Slovensko dobírkou
 • Přeprava přes poštu či kurýrní společnost
Nejedná se o absolutní výčet, ale služby, které nejčastěji volí naši klienti. Neváhejte se na nás obrátit v případě, že máte zájem o jiný způsob doručení. Obratem vymyslíme optimální řešení tak, abychom Vám mohli danou službu poskytnout za výhodnou cenu a Vaši zákazníci byli spokojení.


Navažte spolupráci se spolehlivým logistickým partnerem, díky kterému budou jednotlivé objednávky Vaším koncovým zákazníkům doručeny bezpečně a včas. Spojte se s námi ještě dnes a nechte si od nás připravit individuální nabídku na míru!

Chci spolehlivého logistického partnera

Poštovné se vždy odvíjí od celkového objemu zásilek

Dá se říci, že s rostoucím objemem zásilek bude výše poštovného po určité době naší vzájemné spolupráce klesat. Obchodním partnerům, se kterými podepíšeme smlouvu, nabízíme výhodné podmínky a jistotu progresivních slev.

Prohlédněte si ceník služeb OlzaLogistic a zjistěte, kolik stojí balík na Slovensko.

Nabízíme několik možností, jak snížit cenu balíku na Slovensko na minimum

Je jen na Vás, jakou z možností si vyberete. Spolupracujeme se začínajícími e-shopy, středními i velkými společnostmi. Nabízíme možnost poslat balík kdekoliv v EU i soukromým osobám. Pro každého z našich zákazníků připravíme plán na míru, který zpracujeme s ohledem na Vaše finanční možnosti. Naši obchodní partneři mají rovněž jistotu progresivních slev.

Seznamte se s podrobným postupem, jak poslat balík na Slovensko přes naši logistickou společnost

1. Vyberte si konkrétní způsob doručení u jednotlivých objednávek.
2. Vygenerujte si adresní štítky dopravce, který zajistí doručení přímo na Slovensku
 • Prostřednictvím softwaru API
 • Importováním souboru.csv
 • Ručním vyplněním potřebných údajů
3. Jednotlivé objednávky zabalte a polepte odpovídajícími štítky.
4. Všechny objednávky umístěte do jednotného balení a doručte na naši českou adresu, nebo u nás poptejte kurýra, který u Vás balíky vyzvedne a doručí je na náš sklad.
5. Následující den všechny objednávky roztřídíme dle adres a ještě ten stejný den je odešleme kurýrem na Slovensko Vaším koncovým zákazníkům.
6. Již v následujících 24 hodinách mají všichni Vaši zákazníci na Slovensku své objednávky v pořádku u sebe! Stejná lhůta doručení platí také u polských a maďarských zákazníků. V případě jiných zemí je k uvedené době doručení nutné připočítat tzv. transit time.

Důvěru v naše služby projevilo již tisíce zákazníků, kteří se k nám opakovaně vracejí. Staňte se jedním z nich a sami se přesvědčte o efektivitě naší práce!

Chci řešení na míru

Dobírka, balík na Slovensko levně, obchodní balík, nabídka služeb odpovídající Vaším finančním možnostem, zákaznická podpora v mateřském jazyce koncových zákazníků – s námi zkrátka není nic problém!

Jsme zvyklí najít řešení i tam, kde by se ho naše konkurence neobtěžovala hledat. Jsme tu pro Vás, abychom Vám poskytli zázemí a usnadnili přesun Vašeho zboží na mezinárodní trh. Naše společnost sdružuje specialisty z různých oblastí, díky čemuž Vám můžeme poskytnout komplexní služby, pokud se rozhodnete expandovat na zahraniční trh.

Máme vlastní IT řešení, které nám umožňuje bezproblémovou integraci s Vašimi systémy. Spojte se s námi ještě dnes. Přesvědčíme Vás o tom, že slovo „nelze“ v našem slovníku neexistuje!

Chci objednat komplexní služby

Díky naší vzájemné spolupráci poroste počet odeslaných balíčků na Slovensko raketovou rychlostí

Jsme připraveni poskytnout Vám všechny naše znalosti o zahraničních trzích, abychom Vám celkový přechod co nejvíce usnadnili a Vy vytěžili z daného trhu maximum.

Nemusíte se obávat jazykové bariéry při komunikaci s Vašimi zákazníky, jelikož naše call centrum jim poskytne telefonickou i emailovou podporu. Díky propojení našich systémů budou Vaši zákazníci dostávat o svých objednávkách výhradně aktuální informace. Pracujeme samostatně a díky tomu šetříme Váš cenný čas.

Neváhejte využít našich rozsáhlých znalostí ve vlastní prospěch. Poskytneme Vám poradenství i zázemí při tvorbě e-shopu i efektivní reklamy, která Vám přivede řadu zákazníků.

Chci expandovat
Made by weboski