OlzaLogistic

Jediná firma, která má takto komplexní přístup...Seznamte se s námi.

Principy spolupráce s OlzaLogistic


1. Nachystejte si balíky pro polského, slovenského, maďarského, rumunského nebo jiného zákazníka z EU. Zajistíme Vám přístup k OlzaPanelu.

2. Vygenerujte si adresní štítky koncového dopravce v OlzaPanelu - na výběr máte následující způsoby:
a/ prostřednictvím API - jedna integrace s námi Vám umožní využívat všechny naše dopravce v celé EU
b/ import souboru .csv
c/ ruční zadání adresních údajů
Polepené balíčky vložte do hromadného balíku a odešlete na naši českou adresu (v OlzaPanelu existuje také možnost objednat svoz přímo od Vás).

3. Následující den u nás na skladě přijmeme hromadný balík, rozbalíme ho, vytřídíme jednotlivé balíky podle státu určení a zvoleného dopravce.

4. Tentýž den odešleme Vašim zákazníkům jednotlivé balíky do Polska, na Slovensko, do Maďarska, Rumunska a celé EU.

5. Další den zákazníci mají svou objednávku u sebe. V ostatních státech EU je doba dodání závislá na státu určení.

6. Celá logistika od Vás ke koncovému zákazníkovi (Polsko, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko) trvá 48 hodin … a všichni jsou spokojení. Takže - pošlete to dál!Na trhu jsme již od roku 2011. Dvojjazyčnost (čeština i polština jsou našimi mateřskými jazyky) je jedním ze základů, na kterých jsme stavěli OlzaLogistic. Od té doby důvěru naší firmě projevily tisíce obchodních partnerů z ČR, Slovenska, Polska i ostatních států EU.

Nabízíme levné a velmi rychlé doručení zásilek do Polska, na Slovensko, dále do Maďarska, Rumunska i celé EU. Navíc se naše dodatečné služby zaměřují na poskytování komplexní podpory prodeje, zavádění firmy na daný trh, zákaznickou podporu v daném jazyce atd. Jsme si plně vědomi, že logistika (odesílání balíků) je zcela závislá na prodeji. Není prodej - nejsou balíky. Naše firma profituje především z logistiky, to je náš core byznys. Aktivně se však snažíme podpořit Váš úspěch a proto poskytujeme našim zákazníkům podpůrné služby v jednotlivých státech "za hubičku", ovšem za předpokladu využití našich logistických služeb.

Záleží nám na tom, aby jste prodávali co nejvíce zboží a aby jste ve finále posílali nespočet balíků :). Všichni budou spokojení - a o tom to je.

Obchodním partnerům nabízíme marketingové služby, služby spojené s podporou prodeje a zákaznickou podporou koncového zákazníka: počínaje založením bankovních účtů v jednotlivých státech, přes vytvoření webových stránek, překlady, účetní a právní služby, až po zákaznickou podporu koncového zákazníka ve formě call centrum (vyřizování telefonů a/nebo e-mailů v mateřském jazyce koncového zákazníka). To vše za minimální ceny, pokud ovšem budete využívat našich logistických služeb.

Náš tým se skládá zejména z lidí, kteří žijí na česko-polsko-slovenském pohraničí. Díky tomu, že žijeme a pracujeme na pohraničí, tak se výborně orientujeme v obchodní problematice jednotlivých států. Naši partneři jsou zase jedničkami v ostatních státech EU. Jsme přímo v centru dění a proto rychleji než konkurence dokážeme reagovat na různé změny či trendy na trhu.

V ostatních státech jako je Maďarsko, Rumunsko a vlastně kdekoliv v EU jsme navázali přímé kontakty s odborníky v jednotlivých zemích a díky tomu Vám dokážeme všude zajistit kvalitní a precizní služby.

Naše řešení tvoříme s nadšením pro lidi, kteří chtějí rozvíjet svou působnost na nových trzích.


Vize


Naší vizí je etický trh různorodých značek, které profesionálně komunikují se svými zákazníky - efektivně, moudře a s prospěchem pro všechny - bez bariér a bez hranic.


Mise


Podělíme se s našimi nejlepšími znalostmi v oblasti marketingu a logistiky malých balíků tak, aby před Vámi jakýkoliv evropský trh e-commerce neměl žádná tajemství a Váš byznys mohl expandovat a byl stále dokonalejší.


Proč jsme #1?

OlzaLogistic je mohutný a pevný strom, který vyrostl z potřeb našich partnerů. V jeho kořenech jsou zakotveny reálné potřeby, pro které jsme našli a pečlivě zdokonalovali patřičná řešení. Ještě si nejste jistí?


10 důvodů, proč spolupracovat právě s námi:

  • jsme nejlepší co se týče přepravy balíků z České republiky - zpracováváme tisíce balíků denně a desítky tisíc měsíčně na území celé EU
  • již více jak 7 let pomáháme prodávat - jsme efektivní a obsluhujeme stovky eshopů, tisíce obchodních partnerů
  • nejedná se o "one man show" - jsme firma s kancelářským zázemím, velkým skladem a celou sítí důvěryhodných kurýrů
  • máme své vlastní IT řešení pro snadnou integraci s Vašimi eshopovými, skladovými a jinými systémy
  • nenabízíme Vám nevýhodné smluvní podmínky - naše služby využíváte kdykoliv nastane taková potřeba. K ničemu Vás nenutíme. Věříme, že dobrá služba se obhájí sama
  • my nebo naši důvěryhodní partneři znají trh e-commerce v daném státě, do kterého chcete expandovat. Víme přesně, co funguje a čeho se vyvarovat. Chyby? My jsme se z vlastních již poučili - takže Vy je dělat nemusíte :-) Domluvíme se polsky, česky, slovensky, anglicky. Známe obchodní a kulturní zvyky koncových zákazníků v jednotlivých státech.
  • pořád na sobě pracujeme: zdokonalujeme procesy v kanceláři a na skladě tak, aby naše služby byly ještě kvalitnější. Vycházíme vstříc potřebám našich zákazníků
  • zakládáme si na přímém a individuálním kontaktu s partnerem - protože každý byznys je v něčem výjimečný. Neustále podporujeme prodej našeho partnera, protože víme, že bez prodeje nejsou balíky a "bez balíků nejsme v balíku":-)
  • kdysi jsme posílali pouze balíky. Dnes jsme Vaší pravou rukou na evropských trzích
  • díky zkušenostem jsme silní - naše firma si toho je vědoma během vyjednávání s našimi dodavateli a proto Vám můžeme nabídnout ty nejlepší ceny

Made by weboski