OlzaLogistic

Jediná firma, která má takto komplexní přístup...Seznamte se s námi.

Principy spolupráce s OlzaLogistic


1. Máte balíky pro polského, slovenského, maďarského, rumunského nebo jiného zákazníka z EU. Máte od nás Váš přístup do OlzaPanelu.

2. V OlzaPanelu importem (máme i API - jedná integrace s námi Vám umožní využívat všechny naše dopravce v celé EU) anebo ručně vygenerujete přepravní štítky našeho dopravce, hotové balíčky vložíte do sběrného balíku a odešlete na naši českou adresu (existuje také možnost objednat svoz přímo od Vás).

3. Následující den u nás na skladě přijmeme sběrný balík, rozbalíme ho, vytřídíme jednotlivé balíky podle státu určení a zvoleného dopravce.

4. Tentýž den pošleme Vaším klientům jednotlivé balíky do Polska, na Slovensko, do Maďarska, Rumunska a celé EU.

5. Další den Vaší koncoví zákaznící mají svou objednávku u sebe. V ostatních státech EU je doba dodání závislá na státě.

6. Celá logistika od Vás ke konečnému zákaníkovi (Polsko, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko) trvá 48 hodin … a všichni jsou spokojení. Takže pošli to dál!

Na trhu jsme již od roku 2011. Dvojjazyčnost (čeština i polština jsou našími mateřskými jazyky) je jedním ze základů, na kterých jsme stavěli OlzaLogistic. Od té doby důvěru vůči naši firmě projevily stovky obchodních partnerů z ČR, Slovenska, Polska i ostatních států EU.

Nabízíme levné a velmi rychlé dodání zásilek do Polska, na Slovensko dále do Maďarska, Rumunska i celé EU. Navíc naše dodatečné služby se zaměřují na poskytování komplexní podpory prodeje, zavádění firmy na daný trh, zákaznickou podporu v daném jazyce atd. Jsme si plně vědomí, že logistika (odesílání balíků) je zcela závislá na prodeji. Pokud není prodej, tak nejsou balíky - naše firma profituje především z logistiky, to je náš core byznys. Zejména proto poskytujeme naším zákazníkům podpůrné služby v daných státech za "za hubičku", ovšem za předpokladu využití naších logistických služeb.

Záleží nám na tom, aby jste prodávali co nejvíce zboží a aby jste ve finále posílali nespočet :) balíků. Všichni budou spokojení a o tom to je.

Obchodním partnerům nabízíme marketingové služby, služby spojené s podporou prodeje a zákaznickou podporou koncového zákazníka: počínaje založením bankovních účtů v daných státech, přes vytvoření webových stránek, překlady, účetní a právní služby, až po zákaznickou podporu koncového zákazníka ve formě call centrum (vyřizování telefonů a e-mailů v mateřském jazyce koncového zákazníka). To vše za minimální ceny, ovšem za předpokladu využití naších logistických služeb.

Náš tým se skládá zejména s lidí, kteří žijí na česko-polsko-slovenském pohraničí. Díky tomu, že žijeme a pracujeme na pohraničí, tak se výborně orientujeme v obchodní problematice. Jsme zde na místě, a proto rychleji než konkurence dokážeme reagovat na různé změny či trendy na trhu.

V ostatních státech jako je Maďarsko, Rumunsko a celá EU jsme navázali přímé kontakty s odborníky v daných státech a díky tomu dokážeme Vám zajistit kvalitní a precizní služby i v státech celé EU.

Naše řešení tvoříme s nadšením pro lidí, kteří chtějí rozvíjet svou působnost na nových trzích.


Vize


Naší vizi je etický trh různorodých značek, které porfesionálně komunikují se svými zákazníky - efektivně, moudře a s prospěchem pro všechny - bez bariér a bez hranic.


Mise


Dělení se našimi nejlepšími vědomostmi v oblasti marketingu a logistiky malých balíků tak, aby polský, maďarský, rumunský či jiný e-commersový trh neměl před Vámi žádné tajností a Váš byznys se rozvíjel a byl pořád více dokonalý.


Dlaczego jesteśmy #1?

OlzaLogistic to potężne i niezachwiane drzewo, które wyrosło na potrzebach naszych partnerów. W jego korzeniach tkwią realne potrzeby, dla których znaleźliśmy i długo doskonaliliśmy odpowiednie rozwiązania. Jeszcze nie jesteś pewien?


Poniżej podajemy 10 powodów, dlaczego wysyłać z nami:


  • jesteśmy najlepsi w paczkach do Czech - realizujemy tysiące wysyłek dziennie i dziesiątki tysięcy miesięcznie na terenie całej UE
  • już od ponad 5 lat skutecznie pomagamy sprzedawać - obsługujemy dziesiątki sklepów, setki partnerów
  • jesteśmy poważną firmą z zapleczem biurowym i dużym magazynem oraz siecią zaufanych kurierów
  • nie stawiamy niewygodnych warunków umownych - korzystasz kiedy chcesz. Wierzymy, że dobra usługa sama się obroni
  • stoimy jedną nogą w Polsce, a drugą w Czechach. Znamy nie tylko obydwa języki, ale też kultury i zwyczaje obu krajów
  • znamy czeski rynek e-commerce. Wiemy, co działa, a co nie. Błędy? Popełniliśmy je już wcześniej, więc Ty nie musisz :-)
  • rozwijamy się: doskonalimy procesy w biurze i magazynie tak, by nasz serwis był jeszcze lepszy
  • stawiamy na bezpośredni, indywidualny kontakt z partnerem - bo każdy biznes jest w czymś wyjątkowy
  • kiedyś trudniliśmy się tylko przesyłkami. Dziś jesteśmy twoją prawą ręką na czeskim rynku
  • dzięki doświadczeniu jesteśmy silni - nasze czeskie firmy partnerskie są tego świadome podczas negocjacji
Wykonanie strony internetowej: weboski