PŘEPRAVA BALÍKŮ Z ČR NA SLOVENSKO, DO POLSKA,
MAĎARSKA, RUMUNSKA A CELÉ EU

Logistické služby v oblasti mezinárodní přepravy balíků
Nejlevnější přeprava balíků na Slovensko, do Polska, Maďarska, Rumunska i celé EU ➤ Bezpečně a rychle.
Vyzkoušejte naše služby!

Rychlá a bezpečná přeprava balíků do Polska, na Slovensko, do Maďarska, Rumunska a celé EU

Hledáte spolehlivou firmu, která se specializuje na mezinárodní přepravu balíků? Chystáte se expandovat do Polska, na Slovensko, do Maďarska, Rumunska a třeba i celé EU?


Jste na správném místě! Firma OlzaLogistic poskytuje špičkové služby v oblasti přepravy balíků do Polska, na Slovensko, do Maďarska, Rumunska i celé EU. Specializujeme se na mezinárodní přepravu balíků. Hlavní prioritou naší firmy je Vaše spokojenost, potažmo spokojenost Vašich koncových zákazníků, proto Vám zaručujeme rychlou a bezproblémovou přepravu balíků do celé EU.


Levné přepravní služby

OlzaLogistic nabízí nejlevnější přepravu balíků do Polska, na Slovensko, do Maďarska, Rumunska i celé EU. Více cenových informací naleznete zde.


Přeprava do jednotlivých zemí

Mezinárodní přeprava balíků do jednotlivých států EU:

Nabídka přepravy balíků do PL, SK, HU, RO i celé EU


Smluvní partneři mohou počítat s velmi atraktivními podmínkami pro poskytované logistické služby, včetně progresivních slev.
Podívejte se na názorné ceny, které nabízíme v případě odesílání balíků do Polska, na Slovensko, do Maďarska, Rumunska a celé EU.Proces přepravy balíků s OlzaLogistic

1. krok
Zabalte objednávky do jednotlivých balíků, dejte je do hromadného balíku a pak pošlete na naši českou adresu. Můžete si sami zvolit, zda si objednáte svoz u nás nebo odešlete hromadný balík vlastní přepravou.
2. krok
Kurýr přebere Vaše balíky z Vaší adresy a doručí je na náš sklad, kde je vytřídíme a tentýž den odešleme Vašemu konečnému zákazníkovi.
3. krok
Následující pracovní den je balík doručován přímo Vašemu konečnému zákazníkovi v Polsku, na Slovensku, v Maďarsku /24h*/ - a všichni jsou spokojení! (*v případě přepravy do ostatních států EU připočítáváme tzv. transit time.)

formality ve státech EU

Obchodování vyžaduje i "prokousání se" formalitami, obzvlášť na začátku.
Neovládáte cizí jazyk - polštinu, maďarštinu, rumunštinu či některý jiný? Není problém! Spolupracujeme se špičkovými, odzkoušenými překladateli téměř všech jazyků států EU. Vyřešíme za Vás veškeré formality - Vy se věnujte jen byznysu.

Kontaktujte nás s Vaším požadavkem

Polské, maďarské, rumunské či jiné call centrum

Obáváte se, že nezvládnete zákaznickou podporu Vašeho konečného zákazníka? S námi se nemusíte ničeho obávat - o vše se postaráme.
Věnujte se expanzi svého obchodu a my za Vás vyřídíme e-maily či telefonní hovory v rodném jazyce.
Naši operátoři také pravidelně kontrolují komentáře o Vašem eshopu a patřičně na ně reagují, aby bylo zachováno dobré jméno Vašeho eshopu.
V případě problémů operátoři OlzaLogistic bezodkladně kontaktují zákazníka. Máme přímý náhled do historie balíků, což našim operátorům umožňuje rychle reagovat na otázky týkající se stavu objednávky Vašeho zákazníka. Víme hned, kde se balíček nachází a tak mu můžeme poskytnout informaci, co se děje s jeho objednávkou - aniž bychom Vás museli kontaktovat. Jsme samostatní a šikovní :)


e-commerce nebo marketing

Díky službám podporujícím vyhledávání obchodních partnerů v celé Evropské unii máte záruku, že Vaše firma bude úspěšná. Firma OlzaLogistic poskytuje služby i v oblasti marketingu v jednotlivých státech EU. Jedním z nejdůležitějších úkolů, které firma realizuje, je vyhledávání obchodních partnerů.

Made by weboski