Balíky do Maďarska

Rychlá a bezpečná doprava do Maďarska

Hledáte na trhu profesionální firmy, které posílají zásilky do zahraničí? Rozšiřujete prodej i do Maďarska?

 Jste na správném místě! Naše firma OlzaLogistic se zabývá dopravou zásilek do Maďarska. Máme mnohaleté zkušenosti s logistickými službami. Specializujeme se na mezinárodní dopravu. Pro naši firmu je spokojenost zákazníků prioritou, proto zajišťujeme rychlou a bezproblémovou dopravu Vašich zásilek. Díky naši firmě můžete poslat zásilku do Maďarska se zárukou, že dorazí v dohodnutém termínu a ve 100% stavu. Chcete-li získat bližší informace o tom, kde se zrovna odeslané zboží nachází, umožňujeme monitoring, neboli sledování zásilky.

Doplňkové služby na maďarském trhu

Zajistíme zákaznickou podporu v maďarštině

Máte starost o Vaše zákazníky v Maďarsku? S námi se nemusíte bát, o všechno se postaráme díky našim překladatelům a spolupracovníkům se zkušenostmi v oboru. Jelikož nám záleží na vystupování našich zákazníků, naši operátoři budou rovněž reagovat na hodnocení Vašeho e-shopu na internetu.

V případě problémů operátoři OlzaLogistic okamžitě kontaktují Vašeho klienta. Díky tomu, že jsme logistická firma, máme pořád dohled nad zásilkami.

Formality vyřídíme za Vás

Podnikání občas vyžaduje řadu formalit, obzvláště na začátku.
Nemluvíte maďarsky? Žádný problém! Spolupracujeme s kvalitními, spolehlivými překladateli do maďarštiny.

Podpoříme Váš e-shop

Díky tomu, že neustále hledáme nové obchodní partnery, získáte jistotu úspěšného startu vašeho podnikání v Maďarsku. Firma Olzalogistic se zabývá marketingem v Maďarsku.

Maďarský trh e-commerce

základní informace

Balíky do Maďarska

Sdělte nám své údaje

Budeme vás kontaktovat a zašleme vám podmínky spolupráce